Jakie są zalety naszego hostingu?

Dostawcy hostingów udostępniają miejsce na serwerze swoim klientom, dzięki czemu użytkownicy  mają oni dostęp do panelu administracyjnego pozwalającego na zarządzanie stroną, poczty elektronicznej, konta FTP, domeny. Mogą oni liczyć również na pełne wsparcie obsługi technicznej.
Serwery dedykowane to przestrzeń, którą użytkownik może w pełni skonfigurować do swoich potrzeb. To także gwarancja bezpieczeństwa dla witryny. Jakie jeszcze są zalety tego systemu i dlaczego warto się na niego zdecydować? Zapraszamy do lektury!

Szybkość ładowania i optymalizacja strony

Jedną z największych zalet Naszego serwera jest to, że dzięki niemu strony internetowe ładują się znacznie szybciej. Jest to niezwykle istotne, ponieważ zwykle jeśli użytkownicy zbyt długo muszą czekać na otwarcie się danej witryny często się do niej po prostu zniechęcają. Żyjemy w czasach kiedy liczy się przede wszystkim wygodny i łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju informacji – do tego jesteśmy już przyzwyczajeni i tego oczekujemy. Usługodawca chcąc więc odpowiednio zareklamować swoje usługi musi wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oraz zapewnić im szybki dostęp do swojej witryny.

A jak jest u Ciebie? sprawdź pod tym adresem https://gtmetrix.com/

Pod czujnym okiem specjalistów

Nasz system jest na bieżąco monitorowany przez naszych specjalistów. W razie problemów z funkcjonowaniem naszej strony zareagują oni natychmiastowo – usuną problem oraz przywrócą sprawność witrynie. Decydując się na nasz hosting nie ryzykujemy więc tym, że z powodu bliżej nieokreślonych negatywnych czynników strona będzie przez kilka dni wyłączona z użytku lub będzie sprawiała nam jakiekolwiek inne problemy.

Brak limitu transferu danych

To zaleta, do której na pewno nie trzeba nikogo przekonywać. Nielimitowany transfer danych nie ogranicza w niczym naszej pracy – możemy korzystać z serwera do woli, nie martwiąc się przy tym o dodatkowe koszty!
Nieograniczone korzystanie z z naszego hostingu oznacza także, że nie posiada on limitów odwiedzin, a parametry są tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. Brak tutaj także ograniczeń jeśli chodzi o domeny, skrzynki email, strony www czy też limitów PHP.

Witryna taka, o jakiej marzymy

Korzystając z hostingu u nas masz pewność, że jest on tylko dla Ciebie. Cała jego konfiguracja jest więc optymalizowana i w pełni dopasowana wyłącznie do Twoich potrzeb oraz do wymagań strony, sklepu, bloga czy też forum. Dzięki temu witryna jest w pełni wydajna oraz stabilna.
Na wydajność strony ma też niewątpliwie wpływ przepustowość danych. Nasz szybki serwer cechuje się bardzo dużą przepustowością. Oznacza to, że wiele danych może być przesyłana w tym samym czasie. Jak wiadomo jest to dość ważna kwestia dla naszych klientów, ponieważ zwykle transferujemy wiele plików, a w każdej pracy również niezwykle ważną rolę odgrywa czas.

Im mniej użytkowników tym lepiej

Ustaliliśmy już, że nasz serwer to przestrzeń dostępna jedynie na naszą wyłączność. Nie musimy więc obawiać się konsekwencji działania innych użytkowników. W przypadku serwerów współdzielonych wszyscy korzystają z tego samego adresu IP. Jeśli więc nawet jeden użytkownik dopuści się działań związanych ze spamem to wszystkie domeny trafią na blacklistę, a wyszukiwarka Google może nałożyć na nie karę (np. nasze treści nie będą widoczne pod kątem SEO, użytkownicy będą mieli problemy z dotarciem do naszej witryny). Przez czyjeś błędy poniesiemy więc dość poważne konsekwencje.
Z serwerami współdzielonymi jest jeszcze jeden problem – bardzo często zdarza się, że użytkownicy przekraczają przydzielone im zasoby. Korzystając z MZ-SERVER unikniemy również i tego problemu.

Nieograniczona pomoc w prowadzeniu biznesu

Nasza usługa to doskonała opcja dla osób prowadzących własną działalność – nie ważne jak dużą. To nieograniczony dostęp, wygoda i bezpieczeństwo. Co prawda w parze z jakością tego rozwiązania idzie również cena, która jest nieco wyższa niż koszty serwera współdzielonego, jednak jest to wydatek, który z pewnością nam się zwróci oraz pozwoli na w pełni profesjonalne zaprezentowanie usług.